Wieńce i wiązanki pogrzebowe Witnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Witnica. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Witnica.