Wieńce i wiązanki pogrzebowe Złotoryja


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Złotoryja. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Złotoryja.