Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szepietowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Szepietowo. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Szepietowo.