Wieńce i wiązanki pogrzebowe Śmigiel


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Śmigiel. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Śmigiel.