Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wejherowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej można podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Wejherowo. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Wejherowo.