Wieńce i wiązanki pogrzebowe Węgorzewo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Węgorzewo. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Węgorzewo.