Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pruszcz Gdański


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Pruszcz Gdański. Kwiaty na pogrzeb zawozimy dokładnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Pruszcz Gdański.