Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gryfino


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Gryfino. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść dokładnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Gryfino.