Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pakość


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Pakość. Kompozycje na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pakość.