Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dobre Miasto


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Dobre Miasto. Kwiaty na pogrzeb dowozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Dobre Miasto.