Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rabka-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Rabka-Zdrój. Kwiaty na pogrzeb dowozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Rabka-Zdrój.