Wieńce i wiązanki pogrzebowe Poddębice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dostarczana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Poddębice. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Poddębice.