Wieńce i wiązanki pogrzebowe Oborniki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Oborniki. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Oborniki.