Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krosno Odrzańskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Krosno Odrzańskie. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Krosno Odrzańskie.