Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kościerzyna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej można napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Kościerzyna. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Kościerzyna.