Wieńce i wiązanki pogrzebowe Międzyzdroje


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga. Słowa na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Międzyzdroje. Kompozycje na pogrzeb dowozimy dokładnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Międzyzdroje.