Wieńce i wiązanki pogrzebowe Środa Śląska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Środa Śląska. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Środa Śląska.