Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tychy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Tychy. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tychy.