Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gniezno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Gniezno. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść idealnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Gniezno.