Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tarnogród


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Tarnogród. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tarnogród.