Wieńce i wiązanki pogrzebowe Złotów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Złotów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Złotów.