Wieńce i wiązanki pogrzebowe Opole


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Opole. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Opole.