Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wałcz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Wałcz. Kompozycje na pogrzeb przywozimy idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Wałcz.