Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kleczew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Kleczew. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Kleczew.