Wieńce i wiązanki pogrzebowe Słubice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Słubice. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy idealnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Słubice.