Wieńce i wiązanki pogrzebowe Alwernia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej propozycji odnajdziesz bogaty przekrój wieńców oraz wiązanek, stworzonych ze świeżych i atrakcyjnych kwiatów. Doręczamy wiązanki na uroczystości pogrzebowe, na obszarze całego miasta Alwernia, o precyzyjnie wyznaczonej przez Ciebie godzinie. Jeżeli nie możesz być obecny na pogrzebie bliskiej Tobie osoby, skorzystaj z oferty naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce cmentarnej, aby móc uczcić swoją pamięć. Nadaj prywatnego wyrazu wybranej przez siebie wiązanki kwiatów na cmentarz, dołączając wstęgę, której zawartość, sam możesz wymyślić. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych wysyłek i wiemy, jak istotna jest dla naszych klientów najdoskonalsza wartość, wykonywanych przez naszych florystów, wieńców oraz wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych wysyłek pogrzebowych nabywamy dzięki uczciwej pracy i indywidualnym podejściu do żądań nadawcy Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zlecenie w jedynie 5 minut, a my wykonamy wyznaczoną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona okazałym symbolem Twojego smutku oraz respektu do zmarłego.