Wieńce i wiązanki pogrzebowe Supraśl


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Supraśl. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Supraśl.