Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nałęczów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Nałęczów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nałęczów.