Wieńce i wiązanki pogrzebowe Różan


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Różan. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Różan.