Wieńce i wiązanki pogrzebowe Prochowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Prochowice. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Prochowice.