Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mońki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Mońki. Kwiaty na pogrzeb dowozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mońki.