Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mogilno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Mogilno. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Mogilno.