Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowy Sącz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Nowy Sącz. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Nowy Sącz.