Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zawadzkie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Zawadzkie. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Zawadzkie.