Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tczew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Tczew. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść dokładnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Tczew.