Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świecie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Świecie. Kompozycje na pogrzeb dowozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Świecie.