Wieńce i wiązanki pogrzebowe WrocławPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej propozycji wyszukasz bogaty wybór wieńców oraz wiązanek, zbudowanych ze świeżych oraz atrakcyjnych kwiatów. Dostarczamy kompozycje na uroczystości pogrzebowe, na terenie całego Wrocławia, o konkretnie wybranej przez Ciebie godzinie. Jeśli nie możesz być obecny na pogrzebie ważnej dla Ciebie osoby, skorzystaj z oferty naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce cmentarnej, żeby móc uczcić partykularną pamięć. Nadaj osobistego charakteru wyszukanej przez siebie wiązanki kwiatów na cmentarz, załączając wstęgę, której zawartość, sam możesz przygotować. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych przesyłek i rozumiemy, jak ważna jest dla naszych klientów najdoskonalsza wartość, zestawianych przez naszych florystów, wieńców i wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych przesyłek pogrzebowych zdobywamy dzięki profesjonalnej pracy i indywidualnym podejściu do zaleceń klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zlecenie w jedynie 5 minut, a my zrobimy wybraną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, żeby była ona idealnym znakiem Twojego smutku i respektu do zmarłego.