Wieńce i wiązanki pogrzebowe Malbork


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Malbork. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Malbork.