Wieńce i wiązanki pogrzebowe Strzelin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Strzelin. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Strzelin.