Wieńce i wiązanki pogrzebowe KatowicePunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie możesz być obecny na uroczystości pogrzebowej ważnej dla Ciebie osoby, a chciałbyś za pomocą kwiatów, złożonych na grobie, zaprezentować swoją pamięć? Skorzystaj z naszej oferty dostawy wieńców oraz wiązanek, transportowanych wprost do kaplicy, kościoła bądź domu pogrzebowego w Katowicach. Kompozycje kwiatów na cmentarz widoczne w naszej propozycji zostały wymyślone przez zawodowych florystów, od lat specjalizujących się w przygotowywaniu kompozycji pogrzebowych. Ustal słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na wstędze, dołożonej do wieńca bądź wiązanki. Doskonale wiemy jak ważne stanowi dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich ukochanych, poprzez złożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, pięknej i świeżej wiązanki cmentarnej, stąd też tworzone przez nas zestawienia, tworzone są z najwyższej klasy kwiatów i dodatków. Korzystając z naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko oraz łatwo złożyć zamówienie na dobraną kompozycję pogrzebową, bez potrzeby osobistego odbioru czy angażowania krewnych. Zobacz naszą propozycję i przekonaj się jak poręczne i błyskawiczne może być zamawianie dostawy wieńców i wiązanek.