Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dynów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Dynów. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Dynów.