Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sompolno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Sompolno. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sompolno.