Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ostrów Mazowiecka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Ostrów Mazowiecka. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Ostrów Mazowiecka.