Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dęblin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Dęblin. Kwiaty na pogrzeb doręczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Dęblin.