Wieńce i wiązanki pogrzebowe Giżycko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Giżycko. Kompozycje pogrzebowe doręczamy idealnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Giżycko.