Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bogatynia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie można napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Bogatynia. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Bogatynia.

2024-07-16 01:26:39