Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lędziny


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Lędziny. Kwiaty na pogrzeb doręczamy idealnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Lędziny.