Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubartów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Lubartów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Lubartów.