Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kołobrzeg


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Kołobrzeg. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Kołobrzeg.