Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mogielnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Mogielnica. Kompozycje na pogrzeb dowozimy idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Mogielnica.